Wydruk pochodzi ze strony: https://www.janusz-zemke.pl/inicjatywy_regionalne/_news/8/0/3189/staz_w_bydgoskim_biurze_p.html

Staż w bydgoskim biurze poselskim

Na początku kwietnia br. Marta Rakowska rozpoczęła europejski staż studencki w bydgoskim biurze posła do Parlamentu Europejskiego Janusza Zemke.


– Dwumiesięczny staż pozwolił mi na pogłębienie wiedzy, którą zdobyłam w trakcie 5-letnich studiów politologicznych. Obecnie kończę studia wschodnie I stopnia oraz politologię II stopnia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu – mówi Marta.


Podczas stażu Marta prowadziła kursy komputerowe dla seniorów „Komputer oknem na świat” oraz uczestniczyła w bieżącej działalności biura.

– Niezapomnianych przeżyć dostarczyły mi wizyty w obiektach wojskowych, możliwość strzelania z broni ostrej oraz lot widokowy nad Bydgoszczą – wspomina była już stażystka.

Marta Rakowska rozmawiała z posłem Januszem Zemke w czasie jego pobytu w Bydgoszczy m.in. o swoich zainteresowaniach, do których należy polityka oraz Federacja Rosyjska. Jest ponadto wielką fanką tenisa ziemnego oraz… Formuły 1.

Bydgoszcz, 14 czerwca 2015 r.