Wydruk pochodzi ze strony: https://www.janusz-zemke.pl/aktualnosci/_news/1/1/4993/newsletter_nr_38_do_grupy.html

Newsletter nr 38 do grupy ZEMKE TEAM

8.05.2019  Wczoraj po raz 38 poseł Janusz Zemke napisał o swojej działalności do członków grupy ZEMKE TEAM, tym razem na koniec drugiej kadencji w Parlamencie Europejskim.

 

Szanowni Państwo,
dobiegła końca VIII kadencja Parlamentu Europejskiego. Moja druga kadencja. Jestem z Państwem w kontakcie od 2009 roku, bo ZEMKE TEAM powstał w ówczesnej kampanii wyborczej, a zapisujący się do tego grona (obecnie prawie 1000 osób), deklarowali wsparcie dla mojego wyboru i potem działalności.

Okresowo rozliczałem się z wykonania moich deklaracji wyborczych, informując o tym w kolejnych 37 newsletterach.

Nie inaczej jest teraz. Bilans mojej działalności zawarłem w licznie publikowanym wywiadzie, jako członek frakcji politycznej w Parlamencie Europejskim – Grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów (S&D):

„Unia Europejska jest tutaj” http://zemke.pl/aktualnosci/_news/1/0/4992/unia_europejska_jest_tuta.html

Moje poglądy na temat problemów i perspektyw Unii Europejskiej poznać można w kolejnych publikacjach, jak np.

Zapraszam także na moją stronę internetową www.zemke.pl , którą dotąd odwiedziło ponad 13 milionów internautów oraz na profil na Facebooku https://www.facebook.com/janusz.w.zemke .

W marcu br. moja partia – Sojusz Lewicy Demokratycznej – rekomendowała mnie wyborcom i zachęciła do ubiegania się o mandat europosła w kolejnej kadencji – na liście nr 3 Koalicji Europejskiej (PO PSL SLD .N Zieloni), pozycji nr 2 w okręgu 2, który stanowi całe województwo kujawsko-pomorskie.

Wszystkie niezbędne dane znajdą Państwo w mojej gazetce wyborczej ZEMKEINFO, której elektroniczny zapis polecam: http://janusz-zemke.pl/pdf/zemkeinfo.pdf

Członków grupy ZEMKE TEAM serdecznie zapraszam do osobistych spotkań w Kujawsko-Pomorskiem, m.in. na imprezach, konferencjach, piknikach europejskich, które odbędą się m.in.:

– 8 maja w Grudziądzu

spacer po mieście, rozmowy z mieszkańcami
godz. 16,oo – spotkanie z działaczami SLD, w siedzibie biura poselskiego przy ul. Kosynierów Gdyńskich
godz. 17,oo – udział w wernisażu wystawy Michała Hawełko "Grudziądz i okolice" oraz spotkaniu autorskim Wiesława Hawełko-Wizo z książką "Grudziądz jakim go widzę";

– 9 maja w Toruniu

godz. 11,oo – Central Park, ul. Bydgoska 3, spotkanie ze środowiskiem emerytów
spacer po mieście, rozmowy z mieszkańcami
godz. 13-14,oo spotkania z mediami, briefing prasowy
godz. 17,3o – spotkanie otwarte w Osiedlowym Klubie "Kameleon" przy ul. Tuwima 9;

– 10 maja w Bydgoszczy

godz. 11,oo – w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w Myślęcinku przy Gdańskiej 187, będę gościem spotkania środowisk służb mundurowych, organizowanego przez Federację Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP (z udziałem przedstawicieli FSSM – Zdzisława Czarneckiego i Marka Dukaczewskiego oraz SLD – Andrzeja Rozenka);

– 10 maja w Turzynie k. Kcyni

godz. 18,oo – Piknik Europejski w Stadninie Turzyn 2 (gmina Kcynia) na trasie Szubin – Kcynia;

– 17 maja we Włocławku

godz. 16,oo – spacer po włocławskich bulwarach
godz. 17,45 – konferencja prasowa moja i b. prezydenta A. Kwaśniewskiego w parku na Słodowie
godz. 18,oo – rozpoczęcie Pikniku Europejskiego na strzelnicy PZŁ, przy Al. Kazimierza Wielkiego z udziałem moim i A. Kwaśniewskiego;

– 18 maja w Grudziądzu

godz. 11,oo – Piknik Europejski na placu w Parku Miejskim, na skrzyżowaniu ulic: Alei Wigury i Cegielnianej.

Serdecznie Państwu dziękuję za dotychczasową współpracę i proszę o udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego 26 maja 2019 r.

Z poważaniem

Janusz Zemke

Bory Tucholskie, 7 maja 2019 r.