Wydruk pochodzi ze strony: https://www.janusz-zemke.pl/_poradnik/_news/18/4/4791/mundurowi_w_wyborach_samo.html

Mundurowi w wyborach samorządowych

17.10.2018  Przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi Federacja Stowarzyszeń Służb Mundurowych proponuje wykorzystanie m.in. swojej strony internetowej do zaprezentowania kandydatów "mundurowych" startujących z list wyborczych do rad i sejmików.

"Za kilka dni wybierzemy naszych przedstawicieli do organów samorządu terytorialnego. My liczymy na to, że trafią doń przedstawiciele naszego środowiska, emerytów i rencistów służb mundurowych, którzy wchodząc do tych organów będą dbali, by obok dobrostanu społeczności lokalnej, z której się wywodzą, i którą będą reprezentowali, przestrzegane było prawo i należycie traktowana pamięć historyczna.

Jest to ostatni moment, by swoje oferty programowe zaprezentować swoim wyborcom za pośrednictwem strony fssm.pl.
Dlatego apelujemy do wszystkich Komitetów Protestacyjnych Emerytów Służb Mundurowych o przysyłanie na adres redakcja@fssm.pl list przedstawicieli naszego środowiska startujących w wyborach samorządowych (wzorem listy startujących w Warszawie).

Zwracamy się także indywidualnie do osób startujących w tych wyborach (ich komitetów wyborczych), a wywodzących się z, lub inaczej związanych ze środowiskiem „służb mundurowych”, o nadsyłanie na ww. adres email własnych materiałów promocyjnych. Zamieścimy je na stronie kpsem.org.pl i naszym profilu FB NieZASŁUŻYLIŚMY.

PAMIĘTAJCIE. To właśnie teraz, na kilka dni przed wyborami, wyborcy decydują, na kogo oddać swój głos!"

https://www.fssm.pl/