Wydruk pochodzi ze strony: https://www.janusz-zemke.pl/_kursy/_news/16/0/1909/jezyk_angielski_dla_dziec.html

Język angielski dla dzieci w Wielkim Rychnowie

20 listopada br. w Szkole Podstawowej w Wielkim Rychnowie odbyła się inauguracja zajęć kolejnej grupy dzieci, które będą uczyć się języka angielskiego w ramach kursu „Learning English is Fun”.
 

Siódemka dzieci z rodzin objętych opieką Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej pochodzi z Wielkiego Rychnowa oraz z okolicznych wsi. Zajęcia prowadzić będzie Marta Szynkiewicz, absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim (ze specjalizacją nauczanie początkowe), wykorzystując pomoce dydaktyczne ufundowane przez posła Janusza Zemke.

W inauguracji kursu w Wielkim Rychnowie uczestniczył Tomasz Kruszyński, toruński asystent posła, który przywitał dzieci oraz przedstawił ich rodzicom założenia i cele kursu. Przedstawił także w zarysie działalność posła w Parlamencie Europejskim oraz w regionie.

Kursy „Learning English is Fun”, prowadzone w kilkunastu miejscowościach naszego województwa mają za zadanie podniesienie szans edukacyjnych dzieci z uboższych rodzin.
Pomieszczenie do nauki udostępniła dyrektor szkoły w Wielkim Rychnowie, Elżbieta Arbart.

Zdolności pedagogiczne oraz umiejętność pracy z dziećmi Marty Szynkiewicz sprawiły, że zajęcia z języka angielskiego były dla siódemki małych uczniów wyraźną przyjemnością.

Fot. Elżbieta Arbart, tk

Wielkie Rychnowo, 20 listopada 2012 r.