Wydruk pochodzi ze strony: http://www.janusz-zemke.pl/aktualnosci/_news/1/0/4580/solec_kujawski__konkurs_p.html

Solec Kujawski. Konkurs plastyczny „Wolna Polska” rozstrzygnięty

25.04.2018  W Solcu Kujawskim wręczono nagrody w konkursie plastycznym na wykonanie plakatu z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości pn. „Wolna Polska”, który odbył się pod oficjalnym patronatem posła Janusza Zemke.

W konkursie uczestniczyli młodzi artyści, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: pierwsza obejmowała klasy 4 – 6, druga 7 – 8.Zwycięzcy konkurowali ponadto o wybór pracy, która stanie się oficjalnym logo obchodów jubileuszu niepodległości na terenie Solca Kujawskiego, które potrwają od 3 maja do końca grudnia 2018 r.

Palma pierwszeństwa w konkursie prac przypadła dziesięcioletniej Olimpii Kasperskiej. Jej projekt plastyczny już znalazł się na drukach urzędowych w Solcu Kujawskim.
Specjalną nagrodę w postaci tabletu multimedialnego, ufundowaną przez Janusza Zemke, wręczył laureatce asystent posła Tomasz Mokos.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się przy okazji wernisażu prac Krzysztofa Szafkowskiego w Galerii Homo Faber Soleckiego Centrum Kultury.Laureaci otrzymali nagrody z rąk burmistrz Teresy Substyk oraz jej zastępczyni Barbary Białkowskiej.

Solec Kujawski, 26 kwietnia 2018 r.