Wydruk pochodzi ze strony: http://www.janusz-zemke.pl/aktualnosci/_news/1/0/4392/bydgoszcz__swiateczno_now.html

Bydgoszcz. Świąteczno-noworoczne spotkania

14.12.2017  W wielu bydgoskich środowiskach odbywają się przedświąteczne spotkania, w których posła Janusza Zemke reprezentują jego asystenci Ireneusz Nitkiewicz i Zbigniew Welenc.
 

Miłym akcentem takich spotkań, oprócz informacji o pracy posła i życzeń noworocznych są przekazywane uczestnikom pamiątkowe kalendarze na rok 2018.

Tak było w Towarzystwie Walki z Kalectwem w Bydgoszczy, gdzie w rolę pomocnika Mikołaja wcielił się Ireneusz Nitkiewicz dyrektor biura posła Janusza Zemke w Bydgoszczy.

Podczas spotkania osób samotnych, które zorganizowała Rada Osiedla Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto. Czas umiłał występ m.in. Zespołu Pieśni i Tańca Płomienie.

***

Tradycyjne spotkanie przedświąteczne odbyło sie także w Klubie Starszych Dziennikarzy. Posła Janusza Zemke reprezentował Zbigniew Welenc.

***

Ostatni wykład na Kazimierzowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Bydgoszczy rozpoczął się od wizyty dwóch Mikołajów. Byli nimi asystenci eurodeputowanego Janusza Zemke: Ireneusz Nitkiewicz, zarazem bydgoski radny i Zbigniew Welenc. Ireneusz Nitkiewicz złożył seniorom życzenia świąteczno-noworoczne. Potem obaj wręczyli słuchaczom KUTW długopisy oraz kalendarze posła na rok 2018.Info wg stanu na dzień 14 grudnia 2017 r. z zamiarem aktualizacji treści do końca roku.