Wydruk pochodzi ze strony: http://www.janusz-zemke.pl/aktualnosci/_news/1/0/4092/znin__viii_powiatowy_konk.html

Żnin. VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Eiuropejskiej

27.05.2017 W czwartek, 25 maja w Starostwie Powiatowym w Żninie odbył się kolejny, ósmy już Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów szkół powiatu żnińskiego.
 

W konkursie uczestniczyło 11 reprezentantów z 6 szkół powiatu żnińskiego, w tym: uczniowie ZSN w Janowcu Wlkp., I LO w Żninie, ZSEH w Żninie, ZSP w Żninie, ZSN w Gąsawie oraz ZSP Łabiszynie.Największą wiedzą o Unii Europejskiej wykazał się uczeń Zespołu Szkół Niepublicznych w Janowcu Wielkopolskim – Krzysztof Nowak (nauczyciel przygotowujący – Paweł Czechowski), który po zwycięstwo sięgnął już drugi raz.

Drugie miejsce zajęła Natalia Klinger, a trzecie – Emilia Michałowicz. Obydwie laureatki są uczennicami I Liceum Ogólnokształcącego w Żninie (nauczyciel przygotowujący – Łukasz Naliwajski).


Patronat nad konkursem objął poseł Janusz Zemke. Główną nagrodę – tablet, ufundowany przez Janusza Zemke wręczyła Beata Krajewska – wicedyrektor biura poselskiego.

(Zdjęcia dzięki uprzejmości Agnieszki Szymańskiej z Wydziału Promocji i Rozwoju Lokalnego Starostwa Powiatowego w Żninie)

Żnin, 27 maja 2017 r.